BRÖDERNA ANDERSSON, Fåtölj, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Fåtöljer, ett par, Bröderna Andersson, 1950/60-tal. - Bukowskis
Effecta
Status King fåtölj - Kvalitetsmöbler från Bröderna Andersson - Severins Möbler
Soffa fåtölj Bröderna Andersson - Stockholms Auktionsverk
FÅTÖLJER, ett par, Bröderna Andersson, 1950/60-tal. - Bukowskis
FÅTÖLJER, ett par, Bröderna Andersson, Ekenäs, 1950/60-tal. - Bukowskis
Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -